Ule w mieście.

Wszyscy wiemy jak ważny jest wizerunek firmy w oczach obecnych oraz przyszłych kontrahentów. Nie bez znaczenie jest również to jak nasz biznes oddziałuje na społeczeństwo i otaczającą przyrodę. Jednym ze sposobów i możliwości pokazania, ze nasza firma jest społecznie odpowiedzialna jest działalność na rzecz środowiska. W dobie zagrożenia pestycydami i wszech obecnej chemizacji możemy zrobić coś dobrego i pokazać się pozytywnie na tle konkurencji. Fantastycznie w te działania wpisuje się ochrona owadów zapylających i pszczoły miodnej. Jednym z działań jest zakładanie pasieki lub opieka nad pszczołami.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, i ułatwiając Państwu działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, proponuję kilka gotowych rozwiązań przystosowanych do potrzeb i możliwości państwa firmy.

Własna Pasieka.

Pasieka na dachu firmy.

Pomagam w założeniu własnej pasieki na ternie, firmy oraz sprawuję całosezonową opiekę nad nią. Oczywiście wszelkie podejmowane działania są z uwzględnieniem dobra pszczół oraz załogi i gości przebywających na terenie państwa firmy.

Adopcja Pszczół.

Pasieka miejska.

Jeśli wasza firma nie dysponuje własnym terenem lub teren jakim dysponuje uniemożliwia założenie własnej pasieki, to idealnym rozwiązaniem jest adopcja rodziny pszczelej w jednej z lokalizacji.